припинила діяльність, увійшла до складу Чмирівської громади

Дата: 25.06.2020 15:17
Кількість переглядів: 65

О 10-00 02 липня  2020 року відбудеться засідання позачергової 11 сесії 7 скликання Веселівської сільської ради.

Позачергова сесіяВеселівської сільської ради пройде біля  приміщення сільської ради, з дотриманням усіх вимог щодозапобігання поширенню на території України коронавірусу СOVID -19, за адресою: с.Веселе, вул.Миру 62 А.

На розгляд пленарного засідання будуть винесені такі питання:

-про розгляд проекту рішення  «Про встановлення ставок та пільг з земельного податку на території Веселівської сільської  ради на 2021 рік».

-про розгляд проекту рішення  « Про встановлення ставок та пільг на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на території Веселівської сільської ради  на 2021 рік».

-про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставки транспортного податку на території  Веселівської сільської ради на 2021 рік»

-про розгляд проекту рішення «Про встановлення туристичного збору на території  Веселівської  сільської ради на 2021 рік»

-про розгляд проекту рішення «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Веселівської  сільської ради»

-про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на території Веселівської сільської ради на 2021 рік»

-про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік.

- земельні питання

Інше.