Луганська область, Старобільський район

Оголошення

Дата: 26.05.2020 08:52

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Веселівської сільської ради Старобільського району Луганської області

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Веселівської сільської ради Старобільського району Луганської області відповідно до наказу відділу освіти,культури, молоді та спорту від 25.05.2020 року № 39-ОД оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  директора Петрівської загальноосвітньої школи IIII ступенів Веселівської сільської ради Старобільського району Луганської області, що знаходиться за адресою: с.Веселе, провулок Шкільний 1 А, Старобільського району Луганської області, 92733

Умови оплати праці: посадовий оклад директора визначається відповідно до штатного розпису. Передбачаються інші види виплат згідно з чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги: Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до відділу освіти, культури, молоді та спорту Веселівської сільської ради Старобільського району Луганської області (приміщення сільської ради) такі документи:

- заяву про участь у конкурсі встановленого зразка

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних встановленого зразка»;

- автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Строк подання документів становить 28 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи подаються до відділу освіти, культури, молоді та спорту Веселівської сільської ради Старобільського району Луганської області. Кінцевий термін подання документів: 22 червня 2020 року

Конкурсна комісія розглядає заяви про участь у конкурсному відборі та подані документи і повідомляє кандидатів, яких допущено до участі в конкурсному відборі, про місце, дату і час проведення етапів конкурсного відбору.

Конкурсний відбір проводиться в три етапи.

Перший етап передбачає проведення письмового тестування за тестовими завданнями відкритої форми для перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.

Другий етап – це письмове вирішення ситуаційного завдання.

На третьому етапі конкурсу здійснюється презентація кандидатом перспективного плану розвитку закладу, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Конкурс відбудеться 7 липня 2020 року (час та місце проведення буде повідомлено додатково).

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до відділу освіти, культури, молоді та спорту Веселівської сільської ради Старобільського району Луганської області.

Контактна особа – Сахань Ірина Олександрівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Веселівської сільської ради Старобільського району Луганської області, мобільний телефон 0671451898, електронна адреса veseleosvita@meta.ua

Положення про конкурс

Склад комісії