Луганська область, Старобільський район

До уваги!

Дата: 07.02.2020 09:14
Кількість переглядів: 7

До уваги! Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі наказу по відділуосвіти, культури, молоді та спорту Веселівської сільської ради Старобільського району Луганськоїобластівід 06.02.2020 р.  № 14-ОД проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Веселівської сільської ради Старобільського району Луганської області переноситься орієнтовно на травень – червень місяць, дата проведення буде повідомлена додатково. Причина перенесення конкурсу полягає в коротких часових рамках, що може влинути на отримання дітьми випускних класів документів про освіту.