припинила діяльність, увійшла до складу Чмирівської громади

Історична довідка

Ще сто літ тому на території нинішньої Веселівської сільської ради були безкраї степи. Обживатися вони почали на початку минулого століття, після Столипінської земельної реформи селянам було дозволено виходити з селянських общин нашу місцевість освоювали вихідці з Курської та Білгородської областей, а найстарішим хутором, заснованим  1911 року, стало нині село Тарабани. Після Жовтневої соціалістичної революції земельні наділи тут отримали селяни з Новопсковщини, Біловодщини, Старобільська. Спершу вони жили на  хуторах лише з ранньої весни до осені, поки вирощували та збирали врожай. А згодом поселилися тут назавжди .І тоді почали розростатися Татабани, Смілий і Вишнюватий, Голубівка і Надіївка, Терехів і Борисівка, Петрівський і Дубейково.

До наших днів дійшли села Веселе, Тарабани, Петрівське, Роздольне,Садки, Антонівка, Лозове, Західне, Караяшник, Бондареве, Березове і всі вони нині входять до Веселівської ОТГ.

До Великої Вітчизняної війни тут був завод по вирощуванні мулів-тварин роботяг, що є поміссю осла з кобилою. Після війни тут діяв  великий кінний завод,був іподром, влаштовувалися скачки. На фермах стояли великі стада корів, вирощувався племінний молодняк великої рогатої худоби, овець романівської породи.  Провідною галуззю в рослинництві було вирощування насіннєвого матеріалу для всього регіону. Високими досягненнями  у роботі славились доярки, чабани, комбайнери, водії.